o nas

0 +
Lata doświadczenia

O NAVIGA-STAL

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność jako Naviga Stal Sp. z o.o. w 2001 roku. Założycielami i pierwszymi pracownikami były osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży hydrotechnicznej, zdobyte przy realizacji wielu dużych budów hydrotechnicznych na rzekach i zbiornikach zamkniętych w Polsce i Czechach.

Naviga-Stal oferuje usługi w branży budowlanej w specjalności hydrotechnicznej w tym również w zakresie hydrauliki siłowej, mechanizmów napędowych oraz automatyki sterowania wchodzących w skład budowli hydrotechnicznych, w szczególności jazów i śluz. Efekty naszej działalności są widoczne niemal na każdym stopniu wodnym na rzece Odrze, ponadto na Baryczy, Kanale Bydgoskim, a również na rzece Bóbr i Kaczawa gdzie uruchomiliśmy Małe Elektrownie Wodne (MEW). Zajmujemy się budową oraz modernizacją nabrzeży i przystani pasażerskich oraz innych obiektów zlokalizowanych w obrębie rzek.

Dysponujemy sprzętem oraz zapleczem technicznym niezbędnymi do prowadzenia prac inwestycyjnych, utrzymaniowych i remontowych w szeroko pojętej infrastrukturze hydrotechnicznej. Posiadamy m.in. pchacz „Piżmak” wraz z promem przejezdnym oraz liczne pontony segmentowe PP-64 umożliwiające tworzenie nietypowych platform pływających obsługiwanych niezależną jednostką napędową.

W skład naszego zespołu wchodzi doświadczona Kadra, posiadającą wymagane uprawnienia.

Sprawdź co nas wyróżnia!

Jesteśmy liderami w dziedzinie hydrotechniki, łącząc tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasz zespół ekspertów, wykorzystując najnowsze technologie i zdobyte doświadczenie, angażuje się w realizację projektów od początku do końca.

KADRA

W skład naszego zespołu wchodzi doświadczona Kadra, posiadającą wymagane uprawnienia, doświadczenie oraz wiedzę techniczną.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Realizujemy projekty począwszy od fazy opracowania koncepcji, poprzez projektowanie, wykonawstwo, a kończąc na uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Dysponujemy własnym zapleczem techniczno-produkcyjnym. Oprócz własnego sprzętu ogólnobudowlanego posiadamy również sprzęt specjalistyczny taki jak flota pływająca, czy urządzenia wysokociśnieniowe do hydromonitoringu.

DOŚWIADCZENIE

Dziesiątki lat doświadczenia pozwalają podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania i skutecznie rozwiązywać problemy Klientów.

SOLIDNOŚĆ

Świadczymy usługi wysokiej jakości gwarantując terminowość realizacji. Nasze realizacje służą przez pokolenia.

STABILNA POZYCJA NA RYNKU

Od ponad 20 lat świadczymy szeroki wachlarz usług na rynku budowlanym w szczególności w obszarze projektów hydrotechnicznych.

ELASTYCZNOŚĆ

Realizujemy zarówno duże projekty jako Generalny Wykonawca, jak i mniejsze zlecenia dotyczące robót specjalistycznych.

PARTNERSTWO

Słuchamy głosów Klientów, proponujemy alternatywne rozwiązania techniczne.