Specjalista d/s floty samochodowej i administracji

Zakres obowiązków:

  • opieka nad flotą samochodową,
  • zarządzanie gospodarką narzędziową – utrzymanie dobrego stanu technicznego narzędzi, materiałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy,
  • sprawy administracyjne (w tym zakupy/zaopatrzenia biurowe)

Wymagania:

  • Minimalne wykształcenie – Średnie zawodowe
  • Minimalne doświadczenie – 2 lata
  • Obsługa komputera ( w tym pakiet MS Office )
  • Samodzielność w działaniu,
  • Dyspozycyjność,
  • Bardzo dobra organizacji pracy,
  • Umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu,
  • Łatwość w komunikowaniu się, nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji

Oferujemy:

  • praca w bardzo dobrze rozwijającym się młodym zespole
  • prywatna opieka medyczna,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • samochód i telefon służbowy,
  • karta Multisport

Dział:
Biurowa/Terenowa
Lokalizacja:
Wrocław
Typ pracy:
praca stała
Wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie:
5.000-6.000 (brutto)

W czym możemy Ci pomóc