Praca

Pomożemy Ci osiągnąć Twój pełny potencjał

DLACZEGO MY?

Naviga Stal Sp z o.o. jest firmą o silnie ugruntowanej pozycji na rynku hydrotechniki. Posiadamy kadrę z dekadami  doświadczenia w tym polu, a nasi specjaliści przenoszą wiedzę teoretyczną oraz swoje doświadczenia na każdy projekt.

Zdrowie naszych pracowników

Zdajemy sobie sprawę, że naszym głównym atutem są ludzie. Aby odnieść sukces, Naviga-Stal musi być satysfakcjonującym miejscem do pracy. Oferujemy możliwość i zachętę , aby pomóc naszym ludziom osiągnąć pełnię ich potencjał. Wzajemny szacunek stanowi podstawę naszego sukcesu.

Kariera

Jesteśmy zespołem realizującym projekty w oparciu o wypracowane przez lata metody, jak i nowe koncepcje, które pozwalają nam na ciągły rozwój i umacnianie pozycji na rynku. Nieustannie rozbudowujemy przedsiębiorstwo o nowe specjalistyczne urządzenia, które umożliwiają wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Dlatego szukamy osób zainteresowanych pracą w doświadczonym zespole, ale jednocześnie gotowych do podejmowania nowych inicjatyw, dla których praca związana z nowymi technologiami jest okazją do rozwoju. Szukamy ludzi lubiących nowe ambitne wyzwania oraz myślących pozytywnie.

Ogłoszenia o pracę

Stanowisko Lokalizacja Dział Data
Ślusarz, spawacz, montażysta ul. Wilczycka 18 28 stycznia 2019
Inżynier Mechanik ul. Wilczycka 18 Biurowa 28 stycznia 2019
Kierownik robót – specjalność hydrotechniczna ul. Wilczycka 18 Project Management 28 stycznia 2019
Mechanik Żeglugi Śródlądowej ul. Wilczycka 18 Jednostki pływające 28 stycznia 2019

W czym możemy Ci pomóc